Apgyvendinimo su gyvūnais taisyklės

  1. Viename kambaryje vienu metu gali būti apgyvendinta ne daugiau nei 1 mažas/vidutinis gyvūnais iki 15 kg arba vienas gyvūnas nuo 15 kg
  2. Su gyvūnais, šunimis – vedliais leidžiama vaikščioti visose sodybos vietose
  3. Pageidaujama, kad augintinis, su kuriuo bus apsistojama sodyboje, būtų apmokytas bei treniruotas. Jei personalo ir/ar vadovybės nuomone dėl Jūsų augintinio kyla nepatogumų ar grėsmių kitų svečių saugumui, sveikatai ar gyvybei, sodybos administracija pasilieka teisę paprašyti Jūsų palikti sodybą.
  4. Jūsų gali būti paprašyta padengti papildomas sodybos išlaidas, patirtas dėl augintinio padarytos žalos (pvz. sugadintos kiliminės dangos, baldų, rankšluosčių, patalynės ir pan.).
  5. Prašome nenaudoti sodybos rankšluosčių gyvūnų reikmėms.
  6. Gyvūnai negali būti palikti kambaryje vieni.
  7. Prašome vedžioti gyvūnus su pavadėliu. Prašome, neleisti gyvūnams tūštintis ant sodyboje esančių augalų, gėlynų. Kai savo augintinį vedžiosite sodybos teritorijoje, prašome po to nepalikti ekskrementų, o juos surinkus išmesti tam skirtose vietose – lauko šiukšliadėžėse.
  8. Sodyboje gyvūnai priimami už papildomą mokestį. Priemoka – 5,00 EUR už iki 15 kg sveriantį vieną gyvūną vienai nakčiai ir/arba 10 EUR už nuo 15 kg sveriantį vieną gyvūną vienai nakčiai.

Vieta verta Jūsų dėmesio!